Program POMOC MEGAN v2.1- it pomoc zdalna

FORMULARZ ZGŁOSZENIA SERWISOWEGO


DLACZEGO NAVIREO

Narzędzie uszyte na miarę

Navireo zaspokaja potrzeby firm różnej wielkości działających w różnych branżach. Wśród klientów są i średnie, i duże firmy, m.in. producenci odzieży, butów i zabawek, piekarnie i masarnie, dystrybutorzy środków chemicznych i higienicznych, a także teatr i firma energetyczna. Jak to możliwe? System można dopasować do specyficznych potrzeb każdego klienta.

Intuicyjna obsługa

Prosty i jasny sposób komunikowania się Navireo z użytkownikiem sprawia, że obsługuje się go intuicyjnie - mimo wielu złożonych funkcji. Wiedzę na temat obsługi można łatwo przyswoić, a sama praca z programem nie jest absorbująca.

Niezawodność i wydajność

System przetworzy nawet bardzo dużą liczbę dokumentów. Może z niego korzystać kilkudziesięciu, a nawet kilkuset użytkowników jednocześnie.

Jakie obszary wspiera Navireo?

Różne lokalizacje biur, sklepów i magazynów. Różne kanały dotarcia do klienta. Różne potrzeby finansowo-księgowe. Ale jeden system ERP obsługujący wszystkie obszary.


SPRZEDAŻ

szybciej i efektywniej

Wspiera sprzedaż stacjonarną i internetową, detaliczną i hurtową, a także pracę w terenie przedstawicieli handlowych. Umożliwia też sprzedaż poprzez sklepy internetowe i serwisy aukcyjne, także zagraniczne. Zapewnia bezproblemowe przesyłanie informacji o towarach, cenach, statusach zamówień, promocjach. Z pomocą Navireo można prowadzić nawet rozbudowane kampanie marketingowe.

MAGAZYN

Kompleksowe zarządzanie

Kontrola stanu zapasów, lepsze planowanie zamówień, pilnowanie stanów minimalnych, skrócenie kosztów realizacji dostaw, mniejsze koszty dystrybucji, sprawdzanie terminów ważności towarów - to wciąż nie wszystkie korzyści w obszarze zarządzania magazynem, które przyniesie Navireo. A efektywne składowanie zapasów to klucz do trzymania dyscypliny w zakresie kosztów.

KSIĘGOWOŚĆ i FINANSE

zawsze pod kontrolą

Kursy walut, dane kontrahentów na podstawie NIP z bazy GUS, aktywność numeru VAT w systemie VIES, komunikaty z urzędów skarbowych - wszystkie te informacje są na bieżąco aktualizowane. Navireo ERP jest też przystosowany do tworzenia i wysyłania informacji w formacie Jednolitego Pliku Kontrolnego i umożliwia comiesięczne raportowanie ewidencji VAT.

ZARZĄDZANIE FIRMĄ

optymalizacja działań

Aktualizacja danych o zrealizowanych transakcjach, zamówieniach, reklamacjach, dostawach i stanach magazynowych odbywa się na bieżąco. Informacje raz wprowadzone do systemu są dostępne z wielu miejsc, bo cały program pracuje w oparciu o wspólną bazę danych. Oznacza to wygodniejszą i szybszą pracę. Navireo daje też możliwość generowania prostych i rozbudowanych zestawień i raportów, które pomagają szybko dostrzec obszary wymagające zmian i optymalizacji.

DZIAŁ IT

łatwa konfiguracja i zarządzanie

Zarządzanie, ustawianie parametrów, tworzenie profili - administrowanie możliwe jest z dowolnej lokalizacji, wystarczy dostęp do internetu

Konfiguracja na życzenie

W zależności od specyfiki firmy można skorzystać z gotowych rozwiązań lub dostosować program do indywidualnych potrzeb. Możliwe jest łatwe zmodyfikowanie wyglądu i funkcji dla poszczególnych stanowisk lub pracowników - dzięki temu korzystają tylko z tych obszarów, które są im potrzebne i do których mają uprawnienia. Navireo można rozbudować i powiązać z już działającymi w firmie systemami informatycznymi i dowolnymi urządzeniami. Służy temu Sfera Navireo, dzięki której możliwe jest tworzenie specyficznych rozwiązań na potrzeby konkretnej firmy.

Opracowane na bazie materiałów producenta NAVIREO firmy InsERT SA

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

MEGAN TECHNOLOGIE
INFORMATYCZNE


KRÓLEWIEC, UL.BOCZNA 41
05-300 MIŃSK MAZOWIECKI


+48 25 758 73 45
+48 25 758 33 43


biuro@itprojekty.pl